Ahoj / dobrý den všem!

Jmenuji se Gabriela, ale všichni kolem mi říkají Gábi - klidně mě tak oslovujte také. Jsem nadšenec do fotografie, samouk, věčný optimista a v neposlední řadě i máma Patrika, Elišky a Terezky. Miluji svou rodinu, děti (nejen ty své), přírodu, sluníčko ať už ráno nebo večer, vůni táboráku, dobré jídlo a cestování.

Za úžasné považuji, když je na focení atmosféra uvolněná, neformální a spíše přátelská než vztah fotograf-fotografovaný, a pro to dělám vždy maximum. Nebojme se poznat navzájem, důvěřovat si a otevřít se, výsledné fotky jsou mnohem uvolněnější, plné emocí a zajímavých momentek. Nejsem typ fotografa, který vám bude říkat "stoupněte si sem, dejte takhle ruku a usmějte se", budu vám vděčná za přirozenost, za to, jací vlastně jste a stejně uvolněné fotky i vzniknou. Užijme si čas jako hru, protože i tyto okamžiky se nebudou nikdy opakovat.

Velmi ráda fotografuji svatby a děti, ať už se jedná o miminka nebo náctileté. V mém portfoliu však najdete i fotografování portrétů, rodin, těhotných a další.

Ráda Vás brzy uvidím, 

Vaše Gábi - Rodinná a svatební fotografka Dobříš, Příbram a okolí

© 2021 Studio Gabby - Gabriela Strnadová, rodinný a svatební fotograf Dobříš
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!